Leasing samochodowy

Potrzebujesz samochodu? Chcesz jak najbardziej ograniczyć koszty związane z jego zakupem? Interesuje Cię wyłącznie oferta sprawdzona przez tysiące Polaków? Ważne są dla Ciebie elastyczne, niewysokie raty? Chciałbyś mieć obsługę serwisową w zestawie? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź nasz leasing samochodowy! Getin Fleet to nowoczesna propozycja, która dostosowuje się do nowych potrzeb rynku oraz do coraz wyższych oczekiwań Klientów. Szeroki wybór wielu atrakcyjnych opcji i, a może przede wszystkim bardzo, korzystne warunki cenowe sprawiają, że grono naszych Klientów stale się poszerza.

Oferowany przez nas leasing samochodu to oferta, z której skorzystało już wiele osób, zarówno tych, które potrzebowały auta na własny użytek, jak i tych, które musiały zorganizować auta lub całą flotę samochodów dla swojej firmy. Proponujemy bogaty wachlarz usług, z którego zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy znajdą coś dla siebie. Leasing samochodowy, który proponujemy, to nie sztampa: to wiele różnych opcji, z których, wraz z konkretnym Klientem, tworzymy ofertę idealnie odpowiadającą na jego potrzeby i oczekiwania. Dlatego właśnie nasz leasing samochodu cieszy się tak ogromną popularnością.

Leasing samochodowy w Getin Fleet to szereg korzyści, z których mogą korzystać zarówno osoby leasingujące jedno auto, jak i właściciele firm zainteresowani finansowaniem pojazdów dla wszystkich swoich pracowników. Oferujemy niskie raty, zróżnicowane pakiety serwisowe, za które opłata rozłożona jest w stałych miesięcznych ratach oraz konkretną i rzetelną obsługę. Nasz leasing samochodu to całkowitą mobilność – wszyscy nasi Klienci mają zagwarantowane auta zastępcze, które otrzymują czy to w przypadku zaplanowanej lub nie naprawy serwisowej czy też podczas likwidacji szkody. Dzięki temu mogą bez zbędnych przerw oddawać się swojej działalności zawodowej, a także nie muszą zmieniać planów osobistych, które z pewnością zniweczyłby brak auta. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym leasingiem samochodowym.