Finansowanie samochodu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niezwykle atrakcyjnej oferty leasingu mobilnego w Getin Fleet. Oferujemy bogatą paletę rozwiązań finansowania aut, spośród której każdy, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Finansowanie samochodu to usługa, którą oferuje wiele różnych banków. Dlaczego więc warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Powodów jest kilka. Po pierwsze – finansowanie aut to dla nas prawdziwa pasja, zatem podchodzimy do wykonywanej przez siebie pracy z ogromnym zaangażowaniem. Oprócz tego stale dokształcamy się i trenujemy zdolności interpersonalne. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na rzetelną i miłą obsługę, która pomoże wybrać najlepszą opcję finansowania auta. Po drugie – jesteśmy sprawdzonym i cenionym przez tysiące Polaków bankiem: posiadamy doskonałą renomę i znamy się na finansach. Nasza propozycja to bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które mieć samochód czy to do celów prywatnych, czy na użytek firmy. Po trzecie – oferujemy atrakcyjne, niskie raty, których wysokość i okres spłaty za każdym razem dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów. Po czwarte – zapewniamy kompleksową i wygodną obsługę, wystarczy jeden telefon.

Oferowane przez nas finansowanie samochodu to także pełna mobilność: nasi Klienci mają zagwarantowane auto zastępcze, które mogą użytkować w czasie, gdy ich auto przebywa w serwisie. Dzięki temu żadna stłuczka czy kolizja nie wpłynie negatywnie na ich pracę zawodową ani na życie osobiste. Getin Fleet dba o swoich Klientów, dlatego oferuje całodobowy pakiet serwisowy oraz pomoc w przejściu przez proces związany z likwidacją szkody. Nasze finansowanie samochodu nie ogranicza się tylko do udostępnienia auta.

Finansowanie aut w Getin Fleet to coś znacznie więcej, niż tylko możliwość użytkowania samochodu za niewielkie pieniądze – to gwarancja bezpieczeństwa i wygody, jakie gwarantuje nasza kompleksowa oferta.